Treeningud

Õpilase meelespea!


 Ma ei puudu kunagi ilma tõsise põhjuseta treeningult! Kui ma ei saa treeningule tulla, siis annan austusest treeneri ja võistkonnakaaslaste vastu sellest kindlasti enne teada!


1. klassi poiste ja tüdrukute treeningud toimuvad alates 7. septembrist, vanematel treeningrühmadel  alates 2. septembrist Keila Tervisekeskuses.

U8 poisid ja tüdrukud - 1. klass

Treeningud alates 7. septembrist
(2013.a. sündinud). Treener Martin Korjus ja Sille Kask
 AEG / KOHT
ESMASPÄEV13.00-14.30
TEISIPÄEV
KOLMAPÄEV13.00-14.30
NELJAPÄEV
REEDE13.00-14.30 Ujumine

U9 poisid ja tüdrukud - 2. klass


(2012. a. sündinud). Martin Korjus ja Sille Kask
 AEG / KOHT
ESMASPÄEV14.30-16.00
TEISIPÄEV
KOLMAPÄEV14.30-16.00
NELJAPÄEV
REEDE14.30-16.00 Ujumine

 

U10 poisid - 3. klass

(2011.a. sündinud). Treenerid Tarmo Hein / Oliver Uuspõld
 AEG / KOHT
ESMASPÄEV14.30-16.00
TEISIPÄEV14.30-16.00
KOLMAPÄEV
NELJAPÄEV14.00-15.30
REEDE14.00-15.30 Ujumine

U10-U12 tüdrukud - 3.-5. klass

(2009.-2011.a. sündinud). Treener Sille Kask
 AEG / KOHT
ESMASPÄEV17.00-18.30
TEISIPÄEV15.30-17.00
KOLMAPÄEV
NELJAPÄEV15.30-17.00
REEDE15.30-17.00

 

U11 poisid - 4. klass

(2010.a. sündinud). Treener Kevin Äkke
 AEG / KOHT
ESMASPÄEV15.00-16.30 Keila Kool
TEISIPÄEV
KOLMAPÄEV14.30-16.00
NELJAPÄEV17.00-18.30
REEDE15.00-16.30 Ujumine

U12 poisid - 5. klass

(2009.a. sündinud). Treenerid Tarmo Hein
 AEG / KOHT
ESMASPÄEV16.00-17.30
TEISIPÄEV17.00-18.30
KOLMAPÄEV16.00-17.30
NELJAPÄEV15.30-17.00
REEDE

 

U13 poisid - 6. klass

(2008.a. sündinud). Treener Martin Korjus
 AEG / KOHT
ESMASPÄEV16.00-17.30
TEISIPÄEV
KOLMAPÄEV16.30-18.00
NELJAPÄEV16.30-18.00 Saue
REEDE16.00-17.30 Keila Kool

U14 poisid - 7. klass

(2007.a. sündinud). Treener Tarmo Hein
 AEG / KOHT
ESMASPÄEV17.30-19.00
TEISIPÄEV18.30-20.00
KOLMAPÄEV17.30-19.00
NELJAPÄEV17.00-18.30 Keila Kool
REEDE

 

U16 poisid - 8-9. klass

(2005.-2006. a. sündinud). Treener Markko Arro
 AEG / KOHT
ESMASPÄEV18.00-19.30 ÜKE
TEISIPÄEV20.00-21.30
KOLMAPÄEV17.30-19.00 Keila Kool
NELJAPÄEV18.30-20.00 Keila Kool
REEDE16.30-18.00

U18 poisid + II liiga - 10.-11. klass

Treenerid Peep Pahv / Oliver Uuspõld
 AEG / KOHT
ESMASPÄEV18.00-19.30 Keila Kool
TEISIPÄEV18.30-20.00 Keila Kool
KOLMAPÄEV19.00-20.30 Keila Kool
NELJAPÄEV18.30-20.00
REEDE17.00-18.30 Keila Kool

 

10.-12. klassi tüdrukud + Naiste liiga

Treenerid Oliver Uuspõld / Peep Pahv
 AEG / KOHT
TEISIPÄEV20.00-21.30
NELJAPÄEV18.30-21.30
PÜHAPÄEV16.00-18.00

U20 poisid + I liiga - 12. klass

Treenerid Peep Pahv / Oliver Uuspõld
 AEG / KOHT
ESMASPÄEV19.00-20.30 Keila Kool
TEISIPÄEV20.00-21.30 Keila Kool
KOLMAPÄEV19.00-21.00 Keila Kool
NELJAPÄEV20.00-21.30
LAUPÄEV14.00-16.00 Keila Kool

 

Treeningud Keila lasteaedades

Treeningud toimuvad alates 7. septembrist

Vikerkaare lasteaed

 AegVanuserühm
TEISIPÄEV16.00-16.453-4. aastased lapsed
17.00-17.455-7. aastased lapsed
REEDE16.00-16.455-7. aastased lapsed
Treenerid Triinu Orunurm / Sille Kask

Rukkilille lasteaed

 AegVanuserühm
KOLMAPÄEV16.00-16.453-4. aastased lapsed
17.00-17.455-7. aastased lapsed
REEDE16.00-16.455-7. aastased lapsed
Treenerid Eveli Strandson ja Tarmo Hein

Miki lasteaed

 AegVanuserühm
ESMASPÄEV16.00-16.453-4. aastased lapsed
17.00-17.455-7. aastased lapsed
NELJAPÄEV16.00-16.455-7. aastased lapsed
Treenerid Mari-Anne Olenko / Tarmo Hein

Treeningud Sauel

Saue Gümnaasiumi võimlas

Saue U8-U9 - 1.-2. klassi poisid

(2012/2013. a. sündinud) Treenerid Tarmo Hein/Kevin Äkke
 AEG / KOHT
ESMASPÄEV
TEISIPÄEV13.00-14.30
KOLMAPÄEV
NELJAPÄEV13.00-14.30
REEDE13.00-14.30 Ujumine

Saue U10-U11 - 3.-4. klassi poisid

(2010/2011. a. sündinud) Treenerid Tarmo Hein/Kevin Äkke
 AEG / KOHT
ESMASPÄEV
TEISIPÄEV14.30-16.00
KOLMAPÄEV
NELJAPÄEV14.30-16.00
REEDE14.15-15.45

Saue U12-U13 - 5.-6. klassi poisid

(2008/2009. a. sündinud) Treenerid Martin Korjus / Olev Baar
 AEG / KOHT
ESMASPÄEV17.00-18.30
TEISIPÄEV16.00-17.30
KOLMAPÄEV16.30-18.00 Keila
NELJAPÄEV16.30-18.00
REEDE


Treeningud Lääne-Harju vallas

Treeningud toimuvad Vasalemma Põhikooli Spordihoones ja Padise Põhikooli Spordhoones

U8-U9 poisid ja tüdrukud - 1.-2. klass

Treenerid Silver Allik / Madis Luuken
 AEG / KOHT
ESMASPÄEV17.30-19.00
TEISIPÄEV
KOLMAPÄEV17.30-19.00
NELJAPÄEV
REEDE

U10-U12 poisid ja tüdrukud - 3.-5. klass

Treenerid Silver Allik / Madis Luuken
 AEG / KOHT
ESMASPÄEV17.30-19.00
TEISIPÄEV
KOLMAPÄEV17.30-19.00
NELJAPÄEV17.15-18.45 Padise
REEDE

 

Comments are closed.