“Kõigil on annet, kuid võime nõuab kõvasti tööd.” – Michael Jordan

Treeningud Keilas

U8 poisid – 1. klass

(2014)
Treenerid Tarmo Hein ja Margus Pahv

Treeningud alates 6. septembrist

Päev Aeg ja koht
ESMASPÄEV 13.00-14.30
TEISIPÄEV
KOLMAPÄEV 13.00-14.30
NELJAPÄEV
REEDE 13.00-14.30 Ujumine

U8 tüdrukud – 1. klass

(2014)
Treenerid Sille Kask ja Margus Pahv

Treeningud alates 6. septembrist

Päev Aeg ja koht
ESMASPÄEV 13.00-14.30
TEISIPÄEV
KOLMAPÄEV 13.00-14.30
NELJAPÄEV
REEDE 13.00-14.30 Ujumine

U9 poisid – 2. klass

(2013)
Treenerid Martin Korjus ja Sille Kask

Päev Aeg ja koht
ESMASPÄEV 14.30-16.00
TEISIPÄEV
KOLMAPÄEV 14.30-16.00
NELJAPÄEV
REEDE 14.00-15.30 Ujumine

U9 tüdrukud – 2. klass

(2013)
Treenerid Martin Korjus ja Sille Kask

Päev Aeg ja koht
ESMASPÄEV 14.30-16.00
TEISIPÄEV
KOLMAPÄEV 14.30-16.00
NELJAPÄEV
REEDE 14.00-15.30 Ujumine

U10 poisid – 3. klass

(2012)
Treenerid Martin Korjus ja Sille Kask

Päev Aeg ja koht
ESMASPÄEV 16.00-17.30
TEISIPÄEV 14.00-15.30
KOLMAPÄEV 16.00-17.30
NELJAPÄEV
REEDE 14.00-15.30 Ujumine

U10 tüdrukud – 3. klass

(2012)
Treenerid Martin Korjus ja Sille Kask

Päev Aeg ja koht
ESMASPÄEV 16.00-17.30
TEISIPÄEV 14.00-15.30
KOLMAPÄEV 16.00-17.30
NELJAPÄEV
REEDE 14.00-15.30 Ujumine

U11 poisid – 4. klass

(2011)
Treener Oliver Uuspõld

Päev Aeg ja koht
ESMASPÄEV 14.30-16.00
TEISIPÄEV 14.30-16.00
KOLMAPÄEV
NELJAPÄEV 14.15-15.45
REEDE 14.00-15.30 Ujumine

U10-U12 tüdrukud – 4.-6. klass

(2009-2011)
Treener Sille Kask

Päev Aeg ja koht
ESMASPÄEV 17.30-19.00
TEISIPÄEV 15.30-17.00
KOLMAPÄEV
NELJAPÄEV 17.00-18.30
REEDE 15.30-17.00

U12 poisid – 5. klass

(2010)
Treener Oliver Uuspõld

Päev Aeg ja koht
ESMASPÄEV 16.00-17.30
TEISIPÄEV 16.00-17.30
KOLMAPÄEV 15.30-17.00
NELJAPÄEV
REEDE 15.30-17.00

U13 poisid – 6. klass

(2009)
Treener Tarmo Hein

Päev Aeg ja koht
ESMASPÄEV 16.30-18.00 Keila Kool
TEISIPÄEV 17.00-18.30
KOLMAPÄEV 16.00-17.30
NELJAPÄEV 17.00-18.30 Keila Kool
REEDE

U12 poisid – 5. klass

(2010)
Treener Oliver Uuspõld

Päev Aeg ja koht
ESMASPÄEV 16.00-17.30
TEISIPÄEV 16.00-17.30
KOLMAPÄEV  
NELJAPÄEV 15.30-17.00
REEDE 15.30-17.00

U13 poisid – 6. klass

(2009)
Treener Tarmo Hein

Päev Aeg ja koht
ESMASPÄEV 16.30-18.00 Keila Kool
TEISIPÄEV 17.00-18.30
KOLMAPÄEV 16.00-17.30
NELJAPÄEV 17.00-18.30 Keila Kool
REEDE

U14 poisid – 7. klass

(2008)
Treener Martin Korjus

Päev Aeg ja koht
ESMASPÄEV 16.00-17.30 ÜKE
TEISIPÄEV
KOLMAPÄEV 16.30-18.00
NELJAPÄEV 17.00-18.30
REEDE 16.00-17.30 Keila Kool

U15 poisid – 8. klass

(2007)
Treenerid Tarmo Hein ja Markko Arro

Päev Aeg ja koht
ESMASPÄEV 17.30-19.00 ÜKE
TEISIPÄEV 18.30-20.00
KOLMAPÄEV 17.30-19.00
NELJAPÄEV 18.30-20.00 Keila Kool
REEDE 17.00-18.30

U16 poisid – 8.-9. klass

2006-2007
Treener Markko Arro

Päev Aeg ja koht
ESMASPÄEV 17.30-19.00 ÜKE
TEISIPÄEV 20.00-21.30
KOLMAPÄEV 17.30-19.00 Keila Kool
NELJAPÄEV 18.30-20.00 Keila Kool
REEDE 17.00-18.30

II liiga + U18 poisid – 10.-11. klass

 

Treenerid Peep Pahv ja Oliver Uuspõld

Päev Aeg ja koht
ESMASPÄEV 18.00-19.30 Keila Kool
TEISIPÄEV 18.30-20.00 Keila Kool
KOLMAPÄEV 19.00-20.30 Keila Kool
NELJAPÄEV 18.30-20.00
REEDE 17.00-18.30 Keila Kool

10.-12. klassi tüdrukud + Naiste liiga

Treenerid Oliver Uuspõld ja Peep Pahv

Päev Aeg ja koht
ESMASPÄEV
TEISIPÄEV 20.00-21.30
KOLMAPÄEV
NELJAPÄEV 18.30-21.30
REEDE
PÜHAPÄEV 16.30-18.00

I liiga + U20 poisid – 12. klass

Treenerid Peep Pahv ja Oliver Uuspõld

Päev Aeg ja koht
ESMASPÄEV 19.00-20.30 Keila Kool
TEISIPÄEV 20.00-21.30 Keila Kool
KOLMAPÄEV 19.00-21.00 Keila Kool
NELJAPÄEV 20.00-21.30
REEDE
LAUPÄEV 14.00-16.00 Keila Kool

Treeningud Keila lasteaedades

Rukkilille lasteaed

Päev Aeg Vanus
KOLMAPÄEV 16.00-16.45 3-4.a.
KOLMAPÄEV 17.00-17.45 5-7.a. 
REEDE 16.00-16.45 5-7.a.

Treeningud Sauel

Saue Gümnaasiumi võimlas

U8 poisid – 1. klass

Treenerid Tarmo Hein ja Kevin Äkke

Päev Aeg ja koht
ESMASPÄEV
TEISIPÄEV 13.00-14.30
KOLMAPÄEV
NELJAPÄEV 13.00-14.30
REEDE 13.00-14.00 Ujumine

U9-U10 poisid – 2.-3. klass

Treenerid Tarmo Hein ja Kevin Äkke

Päev Aeg ja koht
ESMASPÄEV
TEISIPÄEV 13.00-14.30
KOLMAPÄEV
NELJAPÄEV 13.00-14.30
REEDE 13.00-14.00 Ujumine

U11-U12 poisid – 4.-5. klass

Treenerid Tarmo Hein ja Kevin Äkke

Päev Aeg ja koht
ESMASPÄEV 16.00-17.30
TEISIPÄEV 14.30-16.00
KOLMAPÄEV
NELJAPÄEV 14.30-16.00
REEDE

U13-U14 poisid – 6.-7. klass

Treener Martin Korjus

Päev Aeg ja koht
ESMASPÄEV 16.00-17.30 ÜKE
TEISIPÄEV 16.00-17.30
KOLMAPÄEV 17.30-19.00
NELJAPÄEV
REEDE 16.00-17.30

Treeningud Vasalemmas

Treeningud toimuvad alates 6. septembrist Vasalemma Põhikooli Spordihoones.
Treener Silver Allik.

6-7-aastased lasteaialapsed

Päev Aeg ja koht
ESMASPÄEV 16.30-17.30
TEISIPÄEV
KOLMAPÄEV 16.30-17.30
NELJAPÄEV
REEDE

U8-U9 poisid ja tüdrukud – 1.-2. klass

Päev Aeg ja koht
ESMASPÄEV 16.30-17.30
TEISIPÄEV
KOLMAPÄEV 16.30-17.30
NELJAPÄEV
REEDE

U10-U12 poisid – 3.-5. klass

Päev Aeg ja koht
ESMASPÄEV 17.30-19.00
TEISIPÄEV
KOLMAPÄEV 17.30-19.00
NELJAPÄEV
REEDE

Treeningud Laulasmaal

Treeningud toimuvad alates 7. septembrist Laulasmaa Spordihoones.
Treenerid Madis Luuken ja Tanel Pastarus

U8-U9 poisid ja tüdrukud – 1.-2. klass

Päev Aeg ja koht
ESMASPÄEV  
TEISIPÄEV 15.30-17.00
KOLMAPÄEV  
NELJAPÄEV 15.30-17.00
REEDE  

U10-U12 poisid – 3.-5. klass

Päev Aeg ja koht
ESMASPÄEV  
TEISIPÄEV 17.00-18.30
KOLMAPÄEV  
NELJAPÄEV 17.00-18.30
REEDE