Harju Elekter jätkab noortekorvapalli toetajana

Harju Elekter AS pikendasid koostöölepingut Keila Korvpallikooliga. Tänu Harju Elektri toetusele on korvpallikool soetanud heal tasemel treeningvarustust ning noored saanud osaleda erinevatel võistlustel ja turniiridel. Samuti mängivad toetajad olulist rolli ka võistluste korraldamises ja suuresti tänu neile on Keilas läbi viidud Euroopa Noorte Korvpalliliiga etappe.

Harju Elekter AS toetab Keila Korvpallikooli aastast 2012 ja on sellega üks pikaajalisemaid toetajaid. 1968. aastal tegevust alustanud Harju Elekter Grupp on arenenud juhtivaks kesk- ja madalpinge elektri- ja automaatikaseadmete valmistajaks Baltimaades ning tuntud ja tunnustatud tootjaks Skandinaavia riikides. Harju Elektri põhitegevusalaks on elektrienergia jaotuseks ja ülekandeks vajalike seadmete välja töötamine, tootmine ja müük. Põhitegevust toetavad lehtmetalltoodete tehas Eestis ning tööstuskinnisvara arendamine ja rentimine.

Keila Korvpallikool alustas tänavu 10. hooaega ning korvpallialast huviharidust omandab üle 400 lapse ja noore Keilas, Sauel, Vasalemmas ja Padisel.

Comments are closed.