Etapile sõitsime 8 mängijaga. Kahjuks tabas võistkonda etapi eelselt suur vigastuste/haiguste laine ja pidime mängima ilma 4 mängijata.
Esimeses mängus Salapils sporta skola vastu saime oma mängu teisel poolajal ilusti käima ja võitsime 84:54. Eriti tublid olime kaitses, kus sundisime vastaseid tegema palju pallikaotusi, ning kasutasime kõik võimalused ära.
Teises mängus Bauska/lecava vastu olime vastasega hädas. Kohe alguses oli vastane aktiivsem ja kasutas meie lühikest kaitset targalt ära surudes palli pidevalt korvi alla. Viimasel veerandil tegime kaitses parandusi ja toetasime üksteist. Tasuks emotsionaalne võit ühe punktiga.54:53
Mängus Sigulda võistkonnaga saime küll alguses hästi minema, kui halb tabavus kaugelt maksis meile mängu 47:48.
Neljas mäng Cherkaski Mavpy vastu kaotasime 36:41. Selles mängus ei leidnud võistkond enda rütmi.
Viimases mängus Leedu Visaginase vastu lubasime vastased 4ndal veerandil kergelt korvini. Mängu lõpus olid vastased kindlamad ja tuli 52:53.
Aitäh vanematele, kes tulid poistele kaasa elama.