Keila KK-st sirgunud ning tänavu Eesti-Läti ühisliigas osalevad mängijad on kõik saanud käe valgeks.

Kõik Keila Korvpallikoolist sirgunud ning tänavu Eesti-Läti ühisliigas osalevad mängijad on saanud oma esimesed mänguminutid ja ka käe valgeks.
Conrad Sengbuschi jaoks oli ajalooline kuupäev 3. november, kui ta pääses Liepajas Tallinna Kalev/TLÜ särgis esimest korda platsile. Selles mängus ei õnnestunud tal veel punktiarvet avada. Nädalapäevad hiljem Tallinnas peetud mängus Ogre vastu sai ta taas platsile ning teenis ka kaks vabaviset, milledest ühe realiseeris. Täna Kalev/Cramo vastu sai Conrad taas võimaluse, kuid tema ainus vise läks mööda.
Kristen Kasemets sai väikse Kalevi eest esimesed tuleristsed täna Eesti meisterklubi Kalev/Cramo vastu. Ta sai väljakul viibida koguni seitse minutit ning tabas selle ajaga oma ainsa viske – kolmese!
Juba varem oleme kirjutanud sellest, kuidas esimesed minutid ja punktid sai samuti Tallinna Kalevis palliv Margus Pahv. Nüüdseks on ta saanud mänguaega juba kolmes kohtumises.
Teist hooaega kõrgemal tasemel mängiv Norman Rüütsalu on Pärnu Sadama eest osalenud tänavu samuti kolmes kohtumises ning visanud nende mängudega kokku kaheksa punkti.
Meistriliigas tulevad noorte meeste jaoks minutid visalt, kuid tähtis on see, et poisid saavad tugevas seltskonnas treenida ja n-ö päris korvpalli nuusutada. Töö jätkub! Soovime Tallinna Kalev/TLÜ-le ja Pärnu Sadamale edu!
Fotod: Henrik Osula ja Renars Koris

 

Peep Pahv

Comments are closed.