Keila Korvpallikool uueks hooajaks valmis

Keila Korvpallikool on uueks hooajaks valmisUus korvpallihooaeg on ukse ees! Suvel Keila Korvpallikooli spordilaagrites keha- ja vaimujõudu treeninund korvpallinoored on hooajaks igati valmis.

 

Oma päris esimese korvpallilaagri kogemuse said üheskoos Keila ja Saue korvpallikooli 1. klassi õpilased. Nelja päeva jooksul omandati Kloogarannas uusi oskusi erinevates pallimängudes, kogusid teadmisi viktoriinides ja seiklusrõõmu orienteerumisrajal. Sportlike soorituste kõrval panid suurt rõhku ka iseseisvumisharjutustele ning nii sportlikud kui elulised tegevused sooritati tulemusele suurepärane ja laagrist viidi koju väga head mälestused.

Korvpallikooli 2.-8. klassi poisid ja tüdrukud avasid uue korvpallihooaja augusti alguses toimunud nädalases kossulaagris Kilingi-Nõmmel. Treeningtingimused olid suurepärased ja trenni tehti kõvasti.

Samuti said korraliku suvise treeningu U18 ja II liiga noormehed, kes nädala jooksul Kääriku Spordibaasis värske hooaja tarvis tehnikat ja vastupidavust lihvisid.

Keila Korvpallikool alustab tänavu septembris oma 7. hooaega.

Vaata ka treeningute ajakava!

Comments are closed.