XII Tartu Basket Cupil osalesid kolme vanuseklassi mängijad – 2011. sünniaasta poisid ning 2010. sündinud poiste ja tüdrukute võistkonnad. Kolme päeva jooksul mängiti kokku viis mängu ja tunti taas rõõmu võistlemisest ja turniiri melust.
Kõige säravama tulemuse eest hoolitsesid seekord 2010 tüdrukud, kes said parima Keila võistkonnana kaela hõbemedalid. Väga tasavägises finaalis tuli tunnistada 30:36 Tallinna Kalevi tüdrukute paremust.
Keila 2011. sünniaasta poisid saavutasid turniiril kolmanda koha, kui võitsid 3. – 4. koha mängus Valgamaa/Värska võistkonda 36:27. Samale võistkonnale alagrupimängus kaotati.
Keila/Saue 2010 ühisvõistkond näitas turniiril väga südikat mängu. Paraku oli mitmeid elemente, mis pikk võistluspaus oli meelest viinud ning iga mänguga tulid õpitud asjad uuesti meelde. Kokkuvõttes saadi neljas koht. 3. – 4. koha mängus kaotati Rae SK/Kiilile 28:50.
Kokkuvõttes võib öelda, et turniir läks igati korda ning võistlus situatsioonis enda proovile panek oli hea karastus nii mängijatele kui ka treeneritele.

Sille Kask