Kui veebruari algul peetud kodumängus tuli vastu võtta hooaja esimene kaotus Varsi võistkonnalt (39:61), siis  kohtumises Tähtvere naiskonnaga naasti taas võitude rajale.

Mängu alustas paremini Keila naiskond, juhtides poolajaks 33:26. Kolmandal veerandajal andis Keila initsiatiivi käest ja viimast veerandit alustati vaid kolmepunktise paremusega. Edasine mäng kulges punkt-punkti heitlusena,  Tähtvere ei lasknud Keilal kindlat vahet sisse mängida, püsides pidevalt kannul. Normaalaja viimane minut ning tablool seis 58:58: kumbki võistkond ei suuda palli hoida, ega ka korvi toimetada. 2,8 sekundit enne lõppu, seis ikka viigis, Keila pall ning time-out. Kaisa söödab Annelile, vastased jooksevad mitmekesi viga tegema, Anneli suudab Kaisale tagasi sööta. Vise teele, kõlab lõpusireen, pall lauapõrkega korvis ning Keilale 61:58 võit Tähtvere üle.

Keila poolt tegid skoori Anneli Peterson 23, Helena Mälton ja Liis Sild mõlemad 9, Kaisa Aatonen 8 ning Jaanika Kurs ja Triin Orunurm mõlemad 6 punkti.