SELLEKS AASTAKS KÕIK!
Keila naiskond pidas 01.detsembril maha 2020. aasta viimase tugeva lahingu, kui külla tuli sel hooajal meistriliiga esikohale pretendeeriv Tartu Ülikool/Kalev. Võib öelda, et me lihtsat võitu vastastele anda ei tahtnud ning püsisime poolajani vastasel kenasti kannul. Poolaja seisuks jäi 39:43. Kolmandal veerandil tegime aga palju vigu ning meistriliiga sats kasutas need ka kohe ära. Viimasel veerandil suutsime end veidikene lähemale mängida, aga lõppseis jäi siiski 83:70. See tähendab seda, et jäime karikavõistlustel napilt esinelikust välja ning meie jaoks on karikas läbi.
Meie tublimad: Kristel Talv 22p, Maarja Sillamaa 21p, Simona Bartkova 10p ja 19!!! lauda, Anni Sild 9p.
Nüüd jätkame treeningutega, tähistame jõule ja aastavahetust ning juba 7. jaanuaril, kui valitsus lubab, sõidame Tallinna, et mängida BC Star naiskonna vastu.
Seniks püsige terved, kandke maski ning uuel aastal uue hooga!