järjest peeti maha lausa kolm kohtumist.

Esimeseks vastaseks oli valitsev meister Rapla, kellega mindi vastamisi nende kodusaalis. Kolm veerandit sujusid üsna võrdselt, kuid viimasel jäime siiski kaotusseisu ja tulemuseks Rapla võit tulemusega 51:73 (Simona 15p, Merli ja Kristel 12p).

Möödunud teisipäeval kodusaalis tugeva Audentese naiskonnaga, kes veel eelmisel hooajal mängis meistriliigas. Vastased tegid vahe sisse kohe esimesel veerandil, ülejäänud mängu suutsime enam-vähem võrdselt mängida. Tulemuseks kaotus skooriga 64:83 (Anni 17p, Kristel 16p).

Kolmandaks mänguks sõitsime reedel Sillamäele, et kohtuda Narva naiskonnaga. Keila mäng sujus kohe algusest paremini, seda suuresti tänu Simona heale kaitsemängule, mis vastaste liidri praktiliselt mängust välja lülitas. Tulemuseks võit seisuga 83:37 (Anni 22p, Anneli ja Merli 17p).

Keila hoiab hetkel kolme võidu ja kolme kaotusega viiendat kohta. Juba laupäeval sõidame Tartumaale, et kohtuda Luunja naiskonnaga.