Keila noored korvpallurid Soomes kogemustejahil

Keila noored korvpallurid Soomes Keila noored korvpallurid Soomes Keila noored korvpallurid Soomes

Keila noored korvpallurid käisid kogemusi hankimas rahvusvahelisel turniiril Soomes. Turu linnas toimunud turniiril osalesid Korvpallikooli 2005, 2006 ja 2007.a. sündinud poiste võistkonnad. Lisaks mängijatele kuulusid delegatsiooni 3 treenerit ja 6 lapsevanemat. 

Kõige nooremad poisid mängisid kolme päeva jooksul 6 mängu ja saavutasid kokkuvõttes 4. koha. 2006.a. poisid pidid tunnistama 5-6 koha mängus BC Nokia 4-punktilist paremust ja seega kokkuvõttes 6. koht.

Kõige vanemad (2005) poisid saavutasid alagrupis teise koha ja pääsesid 15 võistkonna konkurentsis kaheksa parema hulka. Veerandfinaalis kaotati turniiri hilisemale võitjale Kouvot võistkonnale ja kokkuvõttes saavutati 8. koht.

Paljudele poistele oli tegemist esimese välisturniiriga ja kõiki asjaolusid arvestades olid poisid väga tublid ja täis võitlusvaimu. Paraku veel krobelise korvpallialase tehnikaga ei suudetud kõrgemate kohtade pärast võidelda. Nüüd tuleb treeningutel kõvasti tööd teha, et järgmistel aastatel oleks nii mängupilt kui ka tulemused veelgi paremad.

Tarmo Hein

Comments are closed.