Keila poiss sai kaela EYBL’i kuldmedali

Keila poiss sai kaela EYBL'i kuldmedaliBC Raplamaa U14 meeskond sai hakkama Eesti korvpallis harukordse saavutusega, võites Euroopa Noorte Korvpalliliiga EYBL superfinaali. Meie jaoks teeb tulemuse eriti oluliseks see, et kuldmedal riputati ka ühe Keila Korvpallikooli poisi – Kristen Kasemetsa kaela. Poolas peetud finaalturniiril alistati esikohamatšis Zagrebi Cibona järelkasvutiim kindlalt 96:79. 

Kristen on kogu selle EYBL-i hooaja jooksul BC Raplamaad aitamas käinud. Tema roll on olnud oluline, näiteks finaalmängus viibis ta väljakul 33,57 minutit, millega jõudis visata 6 punkti ja teha 3 vaheltlõiget. Indvividuaalsest statistikast rääkides tuleb esile tõsta tema kahepunktivisete tabavust, mis oli hooaja kokkuvõttes 67,39% ehk kogu liiga parim! Keskmiselt tõi ta Raplamaale 9,9p mängus.

BC Raplamaa edu taga on Märjamaa treener Kalle Kollin ja tema raplakast abiline Viljo Sinikas. Klubisse on koondatud Märjamaa, Rapla ja Kohila parimad kossupoisid, Kristen siis ainsa erandina väljastpoolt Raplamaad.

Markko Arro

Comments are closed.