Keila poisse toetas Tallinna MV-l USAs palliv Rauno NurgerKeila Korvpallikooli poistel oli hea võimalus mängida ühes meeskonnas igapäevaselt USA üliõpilasliigas NCAAs Wichita State ülikooli tiimis palliva Rauno Nurgeriga.

Keilast pärit ning korvpalli algteadmised Märt Kermoni abil saanud Nurger viibib kodumaal lühikesel puhkusel ning on enda vormis hoidmiseks külastanud Keila meeskonna treeningut ning sarnaselt möödunud kevadele osales ka Keila rivistuses Tallinna meistrivõistluste kohtumises.

Tugeva TTÜ käest (mitmeid igapäevaselt Eesti meistriliigas mängivaid mehi toetas Rootsi meistriliigas palliv Jaan Puidet) saadi küll kaotus 80:88, ent kolm veerandaega suutis noor (kuus poissi U16 meeskonnast) Keila meeskond juhtida ning veel viimasel minutil oli vahe vaid kaks silma.  207 cm pikkune Nurger panustas Keila kontosse 23 punkti.

Loodetavasti lisab Nurgeri eeskuju Keila poistele motivatsiooni treeningutesse tõsiselt suhtuda, sest vaid nii on võimalik kuhugi jõuda.