Põnevas kohtumises TSA Kalevi tüdrukutega olime pikalt tagaajaja rollis – veerandajad (6:14, 18:19, 11:8, 16:8), kuni kaks ja pool minutit enne mängu lõppu jõudsime viigini. Pinget jätkus mängu viimase sekundini, seisul 51:49 õnnestus tüdrukutel Eesti Meistrivõistluste hooaeg lõpetada vägevate emotsioonidega!
Hooaja alguses eesmärgiks võetu – läbi individuaalse arengu võistkondliku mängu parandamine, platsi ja söötude nägemine ning julgus palliga toimetamisel – sai edukalt täidetud. Tüdrukud toimetasid palliga julgelt ja võistkondlikult.
Keila poolt mängisid naiskonnas Jandra Kivirand, Rebecca Ots, Heleriin Kuusler, Nicole Zalutski, Astrid Lepp, Isabel Eendla, Anni Marii Ain, Anette Avdejeva, Kerbel-Kaily Teeäär
Finaalturniiri melus kogetud tunded ja emotsioonid loovad hea pinnase edasisteks treeninguteks.
Suured tänud alati toeks olnud lapsevanematele ja Rapla U12 tüdrukute treener Viljole, tänu kellele tüdrukute koostöö väljakul võimalikuks sai.

Fotod: Siim Semiskar (basket.ee)