Korvpallikooli U14 poisid said mitme võidu järel vahelduseks ka kaotusekibedust maitsta.

Keilasse sõitis külla Salva/Rock ja andis meile korraliku korvpallialase õppetunni. Vastane mängis hästi, kuid tõele au andes oli meil puudu ka paar olulist mängijat ning nii rünnakul kui ka kaitses jäi lihtsalt paar käiku puudu. Otsustavaks sai mängu kolmas veerandaeg, mil hävisime 7:24. Kogu mäng 57:80. Meie resultatiivseim oli 21 punktiga Kristen Kasemets, kuid ka temal oli visketabavusega palju probleeme, eksimusi kogunes nii korvi alt kui vabaviskejoonelt (10/5). Sten Strelkov lisas Keila kontosse 14, Juss Jaagu 9, Ralf Graudin 4, Mark Dsotsenidze ja Erik Makke 3 ning Herman Nikolajev 2 silma.

Nädal varem kohtusime U14 sarjas ühe oma lähikonkurendi Saku KK-ga. Võit 88:42 tuli ootamatult kergelt.

Selle mängu olime sunnitud ära mängima vaid seitsme mehega. Tõsi küll, ka vastastel oli päris mitu olulist mängijat puudu ning vahetusmängijate pingil vaid üks poiss meist rohkem. 88:42 võit tuli meile siiski ootamatult kergelt. Kuigi jäime pikemale vastasele alla lauavõitluses, saime tänu kõvale kaitsele siiski väga palju korve kiirrünnakutest.

Eraldi tuleks ära märkida ka poiste kõva kaitse kolmandal veerandajal, mille võitsime 27:0! Sten Strelkov viskas 23, Kristen Kasemets 22, Rainis Õunpuu 17, Herman Nikolajev 9, Juss Jaagu ja Erik Makke 7 ja Ralf Graudin 3 punkti.