Keila Korvpallikooli U16 poisid lõpetasid Eesti meistrivõistlused 5. kohaga. Mäletatavasti katkestas meeskonna teekonna nelja tugevama finaalturniirile Tartu Salva/Rock, kes krooniti ka Eesti meistriks. Hõbeda sai Kalev/Cramo ning pronksi Tallinna Kalevi KA.

Veerandfinaalides kaotanud meeskondade vahel enam kohamänge ei peetud ning koht paremusjärjestusse saadi põhiturniiri põhjal. Keila poistel oli see esinelikust välja jäänud meeskondadest kõige kõrgem ning seega saadigi hooaja kokkuvõttes 5. koht. Iseenesest pole tulemus halb, eriti veel arvestades seda, et U16 vanuseklassis oli tänavu palju tugevaid ja võrdseid meeskondi, ent hooaja eel seatud eesmärki täita ei suudetud. Selleks oleks pidanud jõudma nelja parema hulka.

Kuna Eesti meistrivõistluste medalimängudele ei pääsetud, osaleti nädalavahetusel Tallinnas toimunud Nord Cup turniiril. Alagrupis alistati Rakvere Tarvas, Lahti Namika ja Raholan. Poolfinaalis oldi kindlalt üle soomlaste EBT. Finaalis mindi vastakuti Tarva süsteemi kuuluva Kadrina/Haljala meeskonnaga. Ilmselt olid eelmiste mängude võidud poisse uinutanud, sest mängu alustati väga pehmelt. Paraku kandus see edasi tervele mängule ning vastu võeti kaotus 48:53.

Peep Pahv
treener