Norman Rüütsalu loodab uuel hooajal alustada meistriliiga karjääri

Keila Korvpallikool - Tallinna Kalev/TSK 76:84Korvpallisõpradele, kes jälgisid pingsamalt eelmisel hooajal Saku II liiga mängude protokolle või huvitusid noormeeste U18 meistrivõistlustel toimuvast, on kindlasti silma jäänud Norman Rüütsalu nimi. Spordisõprade poolt armastatud ajakirjaniku Peep Pahvi juhendatud Keila Korvpallikooli meeskonnas nii Saku II liigas kui ka U18 sarjas võimsaid punktiskoore kogunud tagamängija on tegemas läbimurret ka suurema üldsuse ette, kui tõenäoliselt saab teda näha uuel hooajal meistriliiga tasemel.

18-aastane ja 188 cm pikkune Rüütsalu kogus eelmisel hooajal Saku II liigas 17 mänguga keskmiselt 28,3 minutit, 23,5 punkti, 5,5 lauapalli, 2,9 resultatiivset söötu, ühe vaheltlõike ja tema vastu tehti koguni 5,2 viga. U18 sarjas olid samad numbrid 25 minutit, 22,6 punkti, 5,5 lauapalli, 2,1 korvisöötu ja 1,1 vaheltlõiget.

Korvpall24.ee portaal võttis Rüütsaluga ühendust ning palus noormehel meenutada eelmist hooaega, rääkida oma suvisest treeninglaagrist koondisemeestega USA treeneri käe all ning ühtlasi saime teada ka selle, kus klubis tagamees tõenäoliselt oma meistriliiga karjääri alustab.

Loe lähemalt!

Comments are closed.