TOETAME OMA HEAD TREENERIT VÕITLUSES RASKE HAIGUSEGA!

Head Keila inimesed! Pöördume teie poole Keila Korvpallikooli, Keila Tervisekeskus OÜ ja kogu Keila spordikogukonna nimel ning palume teie abi oma hea treeneri ja töökaaslase ravi toetamisel.
Vähiravifond “Kingitud Elu” on ulatanud abikäe meie korvpallitreenerile ja tervisekeskuse hinnatud töötajale Olev Baarile (60), et ta saaks võidelda neljanda staadiumi maovähiga, olla jätkuvalt oma pereringis ja jätkata trennidega.
Olevi uus ravim ei kuulu paraku haigekassa poolt kompenseeritavate ravimite nimekirja ja seetõttu oli meie hea kaaslase ainus võimalus elupäevi juurde saada, paluda abi vähiravifondist, kus otsustati Olevit ka aidata.
Keila Korvpallikool ja Keila Tervisekeskus kutsuvad kõiki Keila spordihingesid üles tegema vähiravifondile annetuse Olevi nimele, et meie armastatud treener saaks vajaliku raviga jätkata. Olevi üks ravikuur maksab 13 000 eurot ning hinnanguliselt on vaja kolme ravikuuri.
Kui soovid Olevi ravi toetada, siis tee annetus vähiravifondi kontole ja märgi ülekandel selgituse lahtrisse märksõnad „Olevi raviks“.
Pangaülekandel märgi makse saajaks: SA Hille Tänavsuu Vähiravifond Kingitud Elu
Pangakonto:
Swedbank: EE212200221059073061
SEB pank: EE211010220228917224
LHV pank: EE137700771001442514
Nordea pank: EE591700017003638161
Coop Pank: EE704204278609604509
Keilas on tugev ja abivalmis kogukond. Oleme kindlad, et kui paneme seljad kokku, suudame üheskoos vajaliku summa ravi jaoks kokku saada!
Olev kirjutab:
“Nagu paljudel minu saatusekaaslastel, on minugi ravi kulgenud tõusude ja mõõnadega.
Neljanda astme maovähk diagnoositi mul ligi poolteist aastat tagasi. Tegin läbi kuus keemiaravi ja tundsin end mõned kuud juba päris hästi, kuid järgnev kompuuteruuring andis teada, et vähk on siiski tagasi. Algas taas keemiaravi. Arsti soovitud uus ravim ei kuulu haigekassa poolt kompenseeritavate ravimite nimekirja. Seega oli mu ainus võimalus saada juurde elupäevi paluda vähiravifondi abi. Ja te otsustasite minda aidata. Aitäh teile.“
„Ilmselt teavad vaid sarnase situatsiooni elus läbi teinud inimesed, mida tähendab lootus. Kui senini loendasin ligikaudu järgi jäänud päevi järjest vähemaks ja vähemaks, siis nüüd saan selle ootele panna. Ja teha head – head tööd veel nii palju, kui vähegi võimalik. Olla koos oma lähedastega, tunda rõõmu lastest ja lastelastest ning aidata neil suureks kasvada.
Olen terve elu olnud laste korvpallitreener. Teie toetus võib anda mulle võimaluse seda jätkata. Näha neid särasilmseid jõnglasi trennis pingutamas, rõõmustada võitude üle ja küllap vahel ka kurvastada kaotuste pärast. See on mu töö, mille üle tõesti rõõmu tunnen.“
„Kui mõtlen loole, millest vähiravifond on alguse saanud, ei leia ma sõnu, mis võiks kirjeldada selle looja üllameelsust. Te ei ole üksnes fond, kes raha jagab, vaid olete institutsioon, mis on muutnud meie ühiskonda paremaks, humaansemaks, heldemaks. Sealhulgas ka mind. Minu pangakontol on salvestatud igakuine püsiannetus teie arvele. Vaatan teie vabatahtlike annetuste kogujaid kui kangelasi. Alati naeratavatena, seisavad nad erinevatel üritustel, kogudes raha, et saaksite aidata, päästa inimesi elule. Mu meelest ei ole olemas suuremat heategu.“
„Aitäh teile teie töö ja vaeva eest. Olgu teil ikka jõudu ja palju rõõme kingitud eludest.”

Comments are closed.