Tüdrukute Makroliiga II etapis peeti Raplas maha kolm vägevat korvpallilahingut!

2. detsembril toimus tüdrukute Makroliiga II etapil Raplas kolm vägevat korvpallilahingut Keila Korvpallikooli 2008/2009 sünniaastaga tüdrukutel.

Esimeses mängus kohtusime Rapla tüdrukutega, kus kolm esimest veerandaega olid üpris tasavägised, nii korvide kui ka pallikaotuste koha pealt. Pärast kolmandat veerandaega toimunud vabaviskeid juhtisime korraks mängu, aga neljas ja viies veerandaeg meile punktilisa ei toonud, mistõttu mäng lõppes meie kaotusega seisul 29:48.
Seisust tablool hoolimata olid tüdrukud I etapiga võrreldes kordades enesekindlamad ja tegutsesid rünnakul võistkonnana.
Teises mängus kohtusime Kuremaa SK tüdrukutega. Selles mängus said käe valgeks kõik meie kaheksa tüdrukut, mäng lõppes meie jaoks võidukalt tulemusega 66:34.
Kolmanda mängu alguseks eelnevast võidust väga motiveerituna, pingutati KA Tallinna Kalev vastu algusest lõpuni. Mängu käigus räsitud, natuke verised ja mõningate hambajälgedega tüdrukud said järjekordse huvitava kogemuse, ühtlasi leidsid endas agressiivsust vastaste jõulisele mängule samaga vastata. Kahjuks viskasid iga meie korvi kohta vastased sisse kaks ja koju sõitsime tulemusega 33:69.
Mängude üldine pilt oli hea, edasiminekuid on tänu senistele võistluskogemustele päris mitmes valdkonnas ja kuigi võidu olulisusele me selles vanuses ei rõhu, tuleb tunnistada, et esimene võit meeldis päris hästi nii tüdrukutele kui ka treenerile.
Suured tänud vanematele, kes kaasa elasid, lapsi veega varustasid ja vigastusi tohterdasid!

dav

Sille Kask

Comments are closed.