6. aprillil osalesid Keila Korvpallikooli tüdrukud Pärnus Mikroliiga viimasel etapil.

Uhiuutes vormides kohtusime esimeses mängus esimest korda sel hooajal Pärnu tüdrukutega. Mäng oli tasavägine, mängukogemust ja korvi viskamise rõõmu said ka elu esimestel korvpallivõistlustel olnud tüdrukud. Kuigi poolajaks juhtisime mängu 35:29, kaotasime kokkuvõttes Pärnule napilt, seisul 42:45.

Teises mängus kohtusime Tallinna Kalev II võistkonna tüdrukutega. Tüdrukud tõstsid korvi all kaitses käed üles ja sellest piisas, et vastased ei viskaks teisel poolajal ühtegi korvi. Mängu võitsime.

Teise mängu agressiivsete emotsioonidega läksime vastu kolmandale mängule. Tallinna Kalev I tüdrukute julges eduseisus kaitses meie Beatrice nii edukalt vastaste võtmemängijat, et seisult 22:34 meie kahjuks lõppes vahespurdiga 12:3 viies veerandaeg seisul 34:37. Viimasel veerandajal said sel korral platsile need tüdrukud, kes kõige rohkem tahtsid ja väljakult lahkuma nõus ei olnud ning tüdrukute ühine pingutus Tallinna Kalev I vastu lõppes seisuga 36:42.

Viimases mängus oli näha kõiki elemente, mida oleme sel hooajal treeningutel oluliseks pidanud, alustades julgelt sammuviskele minekust, lõpetades kaitses enda mängija üles leidmisega ja ka kaitses abistamisega. Viimase etapiga lõpetasime Eesti Meistrivõistlused Mikroliigas vägevate emotsioonidega.

Vanemad olid sel etapil kaasa elamas klaasi taga ja väljakul olevatel mängijatel oli võimalus kuulata enda või vastaste treenerit. Kuulati vaheldumisi nii üht kui ka teist, rohkem seda, kes kõvemat häält tegi.

Suured tänud vanematele, kes erinevatel etappidel tüdrukuid transportida ja toitlustada aitasid ja nende suurimad fännid olid. Siit edasi saab ainult kindlamalt põrgatama ja täpsemalt sisseviskeid sooritama hakata.

Tüdrukute Mikroliigas osalesid sel hooajal Rebecca Ots, Marta-Mee Krabi (nr. 5), Isabel Eendla (nr. 6), Anette Avdejeva (nr. 9), Loviisa Ollissaar (nr. 11), Lisette Tuul (nr. 12), Johanna Marie Salu (nr. 16), Beatrice Püvi (nr. 17), Sofia Lamp (nr. 18), Kerbel-Kaily Teeäär (nr. 20), Mia-Mirell Linkholm