Keila poisid pidasid tulised sõpruskohtumised Saku Korvpalliklubi eakaaslastega.
Esimeses mängus tulid väljakule U13 (2009 sündinud) poisid. Peale pikka võistluspausi oli poiste valmidus ja tahe võistelda väga suur.
Kaitses mängiti agressiivselt ja rünnakul leiti häid lahendusi skoori tegemiseks. Mäng võideti tulemusega 79:52.
Teises kohtumises läksid vastamisi U14 poisid, kus Saku poisid haarasid kohe juhtohjad ja kasvatasid poolajaks vahe juba 20 punktiliseks. Keilal oli probleeme kaitsemänguga ja rünnakul visketabavusega. Teisel poolajal tehti mõlemas osas tuntavaid parandusi ning kolm minutit enne lõppu tuli Keila 7 punkti kaugusele. Kahjuks rohkemaks jõudu ei jätkunud ja vastu tuli võtta 76:88 kaotus.