Keila Korvpallikooli U12 poisid lõpetasid Eesti meistrivõistluste hooaja 6. kohaga.
Rakvere Spordikeskuses toimunud finaalturniiril kohtuti veerandfinaalis Tiit Soku KK/SK Nordiga. Võitluslikus mängus pidi Keila tunnistame pealinnlaste paremust tulemusega 40:47. Selles mängus oli Keila poistel omad võimalused mäng enda kasuks kallutada, kuid seekord jäid need kasutamata.
5-8. koha esimeses mängus võideti suurelt TTÜ Korvpallikooli 70:18.
Pühapäeval mindi 5-6. koha mängus vastamisi Reinar Halliku Korvpallikooliga, kellega põhiturniuril jagati võidud 1:1. Seegi kord oli seis tasavägine kuni mängu viimaste minutiteni. Kehv visketabavus ja lõpu minutitel tehtud vead said seekord Keilale saatuslikuks ja pidi vastu võtma 40:44 kaotuse ja hooaja 6. koha.
Eesmärgid finaalturniiri eel olid kindlasti kõrgemad, kuid kahjuks võistkond ennast ületada ei suutnud ja lõpetati samal kohal, mis oli ka põhiturniiri järel.

Suured tänud Rakverre sõitnud fännidele!