Reedest pühapäevani Jelgavas toimunud finaalis olid 16 paremat võistkonda jagatud põhiturniiri asetuste järgi neljastesse alagruppidesse. Keila võitis alagrupi esimeses kohtumises kõrgema asetusega Tukumsit (Läti) 48:45. Päeva teises kohtumises IMSS- i vastu tuli selle hooaja üks suurimaid mängulisi ära kukkumisi. Visked ei leidnud kuidagi teed läbi korvirõnga. Seevastu Läti võistkonnal õnnestus kõik, ka veerandi lõpus poolelt väljakult teele saadetud vise. IMSS võitis tulemusega 22:43. Valus kaotus, kuid väga hea õppetund edaspidiseks. Alagrupis kõrgemale kohale tõusta oli veel võimalus mängus Minski Tsmokiga, kes oli seni võitnud mõlemad kohtumised. Keila poisid olid mänguks hästi valmis ja võitluslikust jagus kogu mänguks. Viimasele veerandile mindi veel Keila ühe punktilises eduseisus. Paraku said viimasel veerandil paar valusat eksimust kaitses saatuslikuks ja tuli vastu võtta 36:43 kaotus. Alagrupi võitis Tsmoki 2-4 koht läks jagamisele, kuna Tukums suutis IMSS-i võita. Punktide vahega jäi Keila neljandaks ning mängis kohtadele 13-16.
Kohamängudes võideti Madona (Läti) 72:30 ja tasavägises kohtumises URA Basketiga (Soome) tuli tunnistada nappi kaotust 39:42.
Võrreldes eelmise Balti liiga hooajaga on arengus samm edasi tehtud, kuid kõige kõrgemate kohtade eest veel võidelda ei suudeta. Superfinaalis mängisid ja osavõtja medali said: Markus Robin Avarsalu (MVP), Jaagup Puusepp, Henri Aimre, Karmo Uibo, Artur Heil, Oskar Lepik, Kaspar Lang, Remo Meltsas, Roger Aug, Enrico Peterson ja Kaur Tomann. Treener Tarmo Hein

Suured tänud lapsevanematele, kes läbi hooaja mängudele kaasa sõitsid ja võistkonnale kaasa elasid!