U14 ja U16 poisid pidasid oma järjekordsed Eesti meistrivõistluste mängud. U16 lõpetas põhiturniiri 7. kohaga, U14-l jääb pidada veel üks play-off’i asetuse otsustav mäng.

U16 sats lõpetas meistrisarja põhiturniiri kodumänguga KK Tallinna vastu. Alguses jäime lühikese ja väga agressiivse vastase vastu pea kümne silmaga taha. Alguskrambist üle saanuna tasakaalustasime aga mängu ning võtsime isegi väikese initsiatiivi. Kohtumine oli siiski kuni lõpuni väga raske, sest otsustavat vahespurti meil teha ei õnnestunud. Viimast veerandaega alustasime vaid +3 pealt kuid suutsime lõpuvileks vahe siiski turvaliseks mängida. Lõppskoor 82:70 meile. Heas hoos oli 28 punkti visanud Kristen Kasemets, Marcus Lenk lisas 14 ja Sten Strelkov 11 silma.

Põhiturniiri lõpuks meile seega 7. koht, veerandfinaalis läheme vastamisi SK Rim/TTÜ KK/TSK ehk siis endise BC Kalev/Cramo 2002 meeskonnaga.

U14 poiste kodumäng Rapla KK vastu nii hästi ei läinud. Kohtumine oli algusest lõpuni väga tasavägine. Otsustaval veerandajal oli aga vastaste närv ja vaim tugevam ning seetõttu saime 72:80 kaotuse. Meie resultatiivseim seekord Ralf Rico Graudin 20 punktiga. Sten Strelkov lisas 19, Erik Makke 13 ja Mark Dzotsenidze 11 punkti.

U14 poistel jääb põhiturniiril pidada veel üks mäng Erkmaa KK vastu. See kohtumine otsustab, kas läheme play-off’i viienda või kuuenda asetusega.