U14 kindlustas koha EMV finaalturniiril

See mis ei õnnestunud Keila Korvpallikooli U12, U16 ega U18 meeskondadel, õnnestus teoks teha U14 tiimil. Teist aastat järjest kindlustati endile koht Eesti MV finaalturniiril, nelja tugevaima meeskonna seas.

Põhiturniiri neljandal kohal lõpetanud Keila poisid pidid poolfinaali pääsemiseks alistama veerandfinaalis Kesklinna KK. Seeria korduskohtumises oli vaja kaitsta avamängus kätte võidetud suurt edu ning sellega tuldi ka suurepäraselt toime. 67:55 võidu juures jäi kripeldama ainult vilets viimane veerandaeg, mille kaotasime 10:20, kuid kuna enne seda oli kätte võidetud juba ülisuur edu, siis võib väikese nõrkushetke poistele andeks anda.

Punktiliselt andsid täna võitu suurima panuse Sten ja Marcus vastavalt 19 ja 17 punktiga. Mõlemad tabasid seejuures ka kolm kolmepunktiviset. Kristeni arvele jäi 10 punkti, Rainis lisas 9, Mark 7, tänane parim kaitsemängija Juss 3 ja Erik 2 punkti. Herman ja Ralf jäid küll nullile, kuid võitluslikkuse kohapealt teistele alla ei jäänud. Väiksemaks jäi täna vaid jala-vaevustega kimpus oleva Karli panus, kuid loodetavasti suudab ka tema meeskonda finaalturniiril 100%-lt aidata.

Medalimängud toimuvad 28.-29. mail Raplas, kus Keilal on kaitsta eelmisel aastal võidetud pronksmedalid.

Markko Arro
treener

Comments are closed.