Täna said olulise võidu turniiritabelisse U14 poisid, kes alistasid tulemusega 73:42 Kesklinna KK.

Mängule varjutas pitseri gripi ja vigastuste laine. Võistlusvormi sai seekord selga tõmmata ainult kaheksa mängumeest. Tõele au andes ei olnud aga vastastelgi olukord parem. Meie punktiskoori avas Belgiast puhkusele tulnud Marek Lehiste ja vastast mööda me enam ei lubanudki. Mäng püsis siiski tasakaalus kolmanda veerandaja keskpaigani, kui meie 12:0 vahespurt (kaks kolmest Rainis Õunpuult) eduseisu 22-le punktile kasvatas.

Keila KK resultatiivsem oli 24 punktiga Kristen Kasemets. Teisel poolajal neli kolmest tabanud Rainise arvele jäi 18 silma. Juss Joosep Jaagu viskas 8, Marek 7, Sten Strelkov 6, Karl Maarek Kokser ja Ralf Rico Graudin 5 silma. Kaitses päästis meeskonda mitmel korral halvimast Herman Nikolajevi hea tegutsemine.