Korvpallikooli U14 vanuseklassi poisid alustasid Eesti MV veerandfinaalseeriat kodumänguga Audentese SK vastu. Alustasime mängu bravuurikalt minnes 11:0 ette, kuid seejärel loovutasime initsiatiivi täielikult vastasele ning ühel hetkel leidsime end koguni 29-punktilises kaotusseisus. Alla me siiski ei andnud ning võitlesime end mängu tagasi, jõudes 3 minutit enne lõppu 7 punkti kaugusele. Kuid enamaks jaksu ei jagunud ning vastane võttis skooriga 101:88 oma. Positiivsele poolele jäi teise poolaja 10-punktiline võit, kuid kokkuvõtteks võib öelda, et värskelt kaks aastat vanemate poiste seas hõbemedalid võitnud Audentese duo Gerrit Lehe (38p)/Georg Metsaorg (29p) olid meie poistele liiga kõvaks pähkliks katki hammustada.
Keila resultatiivseim oli sedapuhku Tom Oskar Arro (pildil) 24 punktiga. Oma hooaja parima mängu tegi 22 punkti visanud Rasmus Hulkko. Erik Makke arvele jäi seekord 19 silma, Stefan Honga lisas 9, Cristofer Lempu 8, Laur Maide 4 ja Kermo Sepik 2 punkti. Kahe võiduni peetava seeria kordusmäng toimub kolmapäeval Audenteses SH-s.