U15 poisid käisid oktoobri alguses selle hooaja esimesel Balti liiga etapil. Tagasi tulime 3 võidu ja 2 kaotusega. Mängud olid poistele suure väärtusega, sest iga mäng oli täis võitlust ja pinget.
Esimeses mängus Valmiera vastu jäime vastase agressiivse kaitsega hätta ja alles ärkasime. Vastased kasutasid seda ideaalselt ära ja võtsid võidu.
37:59 (Marten Midri 21p ja 15reb, Henry Helilaid 9p)
Väga hea mängu tegi Marten Midri, kes oma oskusliku mängu ja aktiivsusega mängu kuni viimase veerandajani huvitavana hoidis.
Teises mängus suutsime oma agressiivsust tõsta ja saime oma rünnaku käima.
Võitsime 53:45 (Henry Helilaid 19p ja 11reb, Karl Koitmaa 15p, Marten Midri 13p ja 14reb).
Kolmas mäng Ezerzeme-Rezekne vastu saime napi võidu. Mäng oli täis kergeid vigu ja vastane kasutas need hästi ära. Õnneks pääsesime võidukalt. 62:60 (Marten Midri 27p ja 12reb, Henry Helilaid 17p).
Neljas mäng tugeva Kekava vastu algas meile raskelt ja esimese veerandi lõpuks lasime vastased 8p juhtima. Sealt alustasime tagaajamist ning kuigi suutsime seisu -2p peale mängida, siis vastased olid lõpus kindlamad ja kaotasime mängu 55:62 (Henry Helilaid 19p ja 7reb, Marten Midri 18p ja 13reb, Mihkel Kivaste 8p).
Viies mäng Ukraina võistkonna Lviv vastu möödus põnevalt. Vastased kasutasid oma pikkust hästi ära ja kohati juhtisid nemad, siis meie. Lõpuks saime kaitse pidama ja võitsime 55:43 (Henry Helilaid 24p ja 13reb, Marten Midri 13p ja 12reb).
Kokkuvõtteks võib öelda, et saime kuhjaga kogemusi, mis on poiste arengule väga vajalik.
Treener Martin loodab, et järgmistes mängudes on kõik mängijad natuke kindlamad ja võtavad rohkem vastutust.