FINAL4!!! Selleks tuli veerandfinaalseerias alistada Rapla/Kohila meeskond, millega poisid suurepäraselt hakkama said. Edasipääsule pandi alus kodusaalis saavutatud kindla 91:57 (Kermo Sepik 27p, Karl Lillimägi 25p, Enrico Peterson 15p, Sten-Erik Pillart 13p, Henri Aimre 4p, Jaagup Puusepp 4p, Robert William Päll 2p, Remo Meltsas 1p) võiduga. Korduskohtumises olid meie edunumbrid 89:66 (Sepik 28p, Peterson ja Pillart 11p, Oliver Kruus 10p, Lillimägi 9p, Meltsas 7p, Puusep 4p, Robert Pärnoja 4p, Päll 3p, Hans-Kristjan Keevallik 2p).
Võitudele annab meie jaoks lisaväärtust see, et põhiturniiri järel oli vastasel meist parem asetus, lisaks kaotasime enne play-offi oma põhimängujuhi Tom Oskar Arro. Kummaski veerandfinaalmängus ei saanud haigestumise tõttu kaasa teha ka Markus Robin Avarsalu, esimesest mängust puudus Oliver Kruus, teisest Henri Aimre. Tõsi – mitte väikesed probleemid vigastustega olid ka vastastel, seega võib öelda, et otsustavaks sai just Keila pikem pink.
U16 vanuseklassi Final4 toimub 21.-22. mail Tallinnas, Nord Cramo Spordihoones. Poolfinaalis läheme me vastamisi põhiturniiri võitja Tartu Ülikooli KK meeskonnaga.