Keila Korvpallikooli U16 poisid said Eesti meistrivõistluste tugevamas grupis väga väärt võidu, kui võõrsil alistati Tallinna Kalevi korvpalliakadeemia 65:55. Võidule pandi alus hea meeskondliku kaitsemänguga.

Esimene poolaeg kulges punkt-punkti heitluses, kus kumbki meeskond ei pääsenud ette rohkem kui viie punktiga. Poolajavileks juhtis Keila 32:30 ning sellest hetkest alates enam tallinnlasi ette ei lastud. Kolmanda veerandaja keskel juhiti juba 43:33, kuid see polnud veel võit – Kalev tuli veerandaja lõpuks kolme punkti kaugusele. Neljandat veerandaega alustas aga Keila uue spurdiga ning vahe kärises taas kümnepunktiliseks. Seda edu suudeti hoida lõpuni.

Heas hoos oli 24 punkti visanud Kevin Sepik. Markus Kikkatalo lisas 11, Norman Rüütsalu ja Mart Maide 9, Roland Tamkivi 7 ja Marek Uusoja 2 silma. Platsil käisid kõik 11 poissi ja kõik nad andsid ka võiduks oma panuse.