Keila Korvpallikooli U18 meeskond alustas Eesti meistrivõistluste tugevama divisjoni turniiri kodus saadud väärt võiduga Rakvere Tarvase üle 80:73.

Kogu kohtumine kulges tasavägiselt, kuid Keila suutis siiski platsil toimuvat dikteerida. Poolajaks oli Keila edu 43:37, kolmanda veerandaja lõpuks jõudis Tarvas kaks punkti lähemale ning mõni minut enne lõppu oli vahe vaid kaks silma. Otsustavatel hetkedel oli aga Keila rünnak parem ning kaitses suudeti ka paaril korral vastaste rünnakud pidurdada. Tasuks igati väärtuslik võit.

Keila meeskonda vedasid Kristen Kasemets (31 punkti, 7 lauda, 7 söötu, 2 vaheltlõiget) ja Marcus Lenk (29 punkti). Seega viskasid nad kahepeale kokku 60 punkti! Kahe mehega siiski mängu ei võida. Aleksandr Šadrin lisas 6, Juss-Joosep Jaagu ja Marek Lehiste 4 ning Uku-Kaarel Mõtte ja Mark Dzotsenidze 3 punkti.

Mäng oli veel kohati krobeline ning liiga tihti eksiti kaitses, ega mängitud kokkulepitud põhimõtete järgi. Seega on parandamisruumi veel küllaga. Juba järgmises voorus, kui 4. novembril võõrustatakse kodus Tartut, peaks rivis olema ka selle meeskonna liider, käevigastuse tõttu kolm nädalat eemal olnud Conrad Sengbush.