Nelja võidu kõrvale saadi üks kaotus. Sarja kokkuvõttes hoiab Keila 9 võidu ja 1 kaotusega liidrikohta.
Keila turniiri avapäeva mängud kujunesid ootamatult kergeteks. Esmalt alistati liiga autsaider Peterburi Ülikooli meeskond 71:51. Teises kohtumises oldi aga koguni 84:34 üle Valmierast. Seejuures pole Valmiera sugugi nõrk meeskond, esimesel etapil võitsid nad kõik neli kohtumist.
Laupäev pakkus aga kuhjaga põnevust. Hommikuses mängus oli Keila hädas Klaipeda Neptunasega. Sisuliselt terve kohumise oldi tagaajaja rollis ning alles viimasel minutil jõuti viigini. Mäng läks lisaajale, kus õnnetus noppida võit 79:75. Norman Rüütsalu hiilgas selles heitluses 31 punktiga. Pikakasvulise Minski Tsmokiga polnud samuti kerge, kuid lõpuks saadi siiski veenev võit 84:62.
Pühapäeval oli Keila vastaseks Tallinna Kalevi korvpalliakadeemia. Meeskond, mis oma komplekteeritusse poolest on Keila jaoks selles liigas üks ebamugavamaid. Kalevil on kasutada selle taseme mõistes väga hea ja pikakasvuline eesliin – see on täiendatud mitme leegionäriga – ning nad oskavad oma eelist hästi ära kasutada. Kahkuks polnud Keilal just selles mängus ka parim viskepäev ning vastu tuli võtta kaotus 42:64.
Turniiri esikolmiku moodustasidki Eesti meeskonnad. Kõik viis mängu võitis TalTech, Tallinna Kalev ja Keila said võrdselt 4 võitu ja 1 kaotuse. Sarja kokkuvõttes on aga seis pärast kahte etappi huvitav: Keila ja inglaste Myerscough on kogunud 9 võitu ja 1 kaotuse. Omavahelise mängu võit hoiab Keilat aga liidrikohal. Ventspilsil ja Tallinna Kalevil on 8 võitu ja 2 kaotust. Järgmisel neljal meeskonnal – nende hulka kuulub ka TalTech on kogunud 6 võitu ja 4 kaotust. Kõigil meeskondadel jääb mängida veel ühel etapil, ehk viis kohtumist. Neli esimest pääsevad liiga finaalturniirile.
Keila meeskond mängis koosseisus: Kevin Sepik, Mart Maide, Norman Rüütsalu (valiti tähtede viisikusse), Kristen Kasemets, Margus Pahv, Juss-Joosep Jaagu, Marek Lehiste, Roland Tamkivi, Marcus Lenk, Herman Nikolajev, Conrad Sengbusch (valiti meeskonna parimaks) ja Aleksandr Šadrin.

Tarmo Hein